Про компанію Suzuki

Світ Suzuki

Про компанію

ДП «АВТО Інтернешнл»

Офіційний дистриб'ютор автомобілів і мототехніки SUZUKI в Україні. Компанія працює на вітчизняному ринку більше 20 років і постачає українцям автомобілі, адаптовані до наших умов експлуатації. Розвинена дилерська мережа по всій країні має широкий вибір автомобілів та запчастин зі складу.


SUZUKI Motor Corporation

Дбає про поліпшення якості життя авто- та мотовласників. Ми наслідуємо ці ж стандарти. Корпорація SUZUKI доручила нашій компанії представляти бренд на теренах України після ретельної оцінки роботи підприємства в умовах жорсткої конкуренції. Команда ДП «АВТО Інтернешнл» і офіційна дилерська мережа докладають максимум зусиль для виправдання цієї високої довіри.

Ключові співробітники ДП «АВТО Інтернешнл» працюють в компанії більше 5-ти років за високими стандартами корпорації SUZUKI, володіють повною інформацією про бренд та новітні тенденції його розвитку, завжди на сторожі інтересів клієнтів і дилерів.

Кваліфіковані фахівці дилерської мережі SUZUKI проходять регулярне навчання у сфері продажів автомобілів і запасних частин, мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних профільних змаганнях фахівців автомобільного бізнесу.

Філософія Suzuki

  • Ми прозорі та відкриті Ми відверті, чесні і прості. Ми несемо відповідальність за свої рішення і постійно самовдосконалюємось. Ми прагнемо зрозумілості та чіткості рішень.

  • Ми ретельні та практичні Наша історія сягає корінням на кілька десятиліть. SUZUKI завоювала довіру і повагу численних автовласників, це надихає нас і дає впевненість у власних силах.

  • Ми доброзичливі й комунікабельніГоловна цінність - це люди. Ми ставимося до своїх клієнтів, партнерів та співробітників з великою повагою. SUZUKI всіляко підтримує співпрацю між колегами, підрозділами і партнерами, створюючи новий рівень творчості і продуктивності в команді.

  • Ми життєрадісні та амбіційніМи створюємо продукти, які приносять задоволення. Наша мета - здивувати клієнта і подарувати йому натхнення. І навзаєм ми отримуємо любов, довіру і лояльність.