Suzuki Гарантія

Власникам

Гарантія

Корпорація SUZUKI гарантує високу якість своїх автомобілів та мототехніки і відсутність дефектів матеріалів виробничого походження або збирання. Задля більш тривалого терміну служби вашого автомобіля чи мотоцикла ми радимо всім власникам дотримуватись вимог з експлуатації, своєчасно та в повному обсязі проходити регламентоване технічне обслуговування затверджене виробником.

Гарантійні зобов'язання виробника поширюються на нові автомобілі/мотоцикли SUZUKI, придбані в офіційній дилерській мережі ДП «АВТО Інтернешнл», згідно з термінами та умовам, які вказані в «Гарантійній та сервісній книжці».

Важливо знати!

У разі виникнення несправності, що підпадає під гарантійні зобов'язання виробника, авторизовані сервісні центри SUZUKI дилерської мережі ДП «АВТО Інтернешнл» безкоштовно виконають ремонт або замінять необхідний вузол використовуючи оригінальних запчастин та керуючись технологією ремонту виробника.

сервісні центри SUZUKI

Автомобілі
Гарантійні зобов'язання на новий автомобіль
Види гарантіїТерміни гарантії
Загальна гарантія*36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати початку гарантійного терміну експлуатації автомобіля
Пофарбування та корозія поверхонь*36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати початку гарантійного терміну експлуатації автомобіля
Акумуляторна батарея*2 роки без обмеження по пробігу автомобіля
Система гібридного приводу*60 (шістдесят) місяців або 100 000 км пробігу, гарантія поширюється на елементи гібридної установки.
Гарантія на запасні частини та аксесуари
Види гарантіїТерміни гарантії
Гарантія на оригінальні запасні частини SUZUKI*1 рік або 20 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати придбання і встановлення.
Гарантія на оригінальні аксесуари SUZUKI*1 рік або 20 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати придбання і встановлення.