Suzuki SX4

Дизайн

Універсальна функціональність, комфортний внутрішній простір та стилістика позашляховика роблять його повелителем міських джунглів. На що б Ви не спрямували свої зусилля, новий SX4 — це кращий вибір, щоб досягти успіху. Обирайте те, чого Ви прагнете.

ЕКСТЕР'ЄР

Більше, ніж дизайн

Зовнішність, від якої віє жагою до пригод: SX4 виглядає настільки ж сміливо, наскільки й впевнено. Відкрийте для себе дизайн, що розкриває характер повноцінного кросовера — з новою масивною передньою частиною, виразною стилістикою позашляховика та неперевершеною якістю внутрішнього оздоблення. Природжений дослідник, він сповнений динамічності та сили.

Світлодіодні фари

Світлодіодні фари з об’ємними внутрішніми контурами підсилюють динамічне враження. Габаритні вогні оснащені економічними світлодіодними лампами і виконують функцію денних ходових вогнів.

Suzuki SX4 світлодіодні фари
Suzuki SX4 задні комбіновані фари зі світлодіодами
Задні комбіновані ліхтарі зі світлодіодами

Звужена обтічна форма нових задніх комбінованих ліхтарів зі світлодіодами надає більш виразного та привабливого вигляду задній частині автомобіля.

КОМФОРТ

Новий інтер’єр

Далека подорож чи коротка поїздка? Переміщаєтеся країною чи в межах свого міста? Чого б не прагнула Ваша душа — розправте крила й відчуйте цілковитий комфорт у пристосованому до Ваших потреб та інтуїтивно зрозумілому середовищі. Сформулюйте задачу: SX4 задовольнить усі Ваші бажання завдяки зручному обладнанню та продуманому внутрішньому простору.

SX4 Панель приладів

Панель приладів

Плавні лінії, новий дизайн керма та висока якість матеріалів у кожній деталі: сісти за кермо SX4 — це означає поринути в атмосферу динамічного руху

Передні сидіння з підігрівом

Підігрівачі у подушках та спинках сидінь підвищують рівень комфорту для водія та пасажира переднього сидіння. Із незалежним регулюванням нагрівання (налаштування high та low).

Suzuki SX4 сидіння з підігрівом

Модульоване багажне відділення

Завдяки регулюванню спинки заднього сидіння, яка складається у співвідношенні 60:40, можливі різні варіанти збільшення багажного відділення. Багатопозиційна панель багажного відділення надає ще більше можливостей для організації простору.

0

Модульоване багажне відділення

Завдяки регулюванню спинки заднього сидіння, яка складається у співвідношенні 60:40, можливі різні варіанти збільшення багажного відділення. Багатопозиційна панель багажного відділення надає ще більше можливостей для організації простору.

Передній центральний підлокітник та консольне відділення з USB-портом

Передній центральний підлокітник можна зсунути в оптимальне положення. В ньому передбачене консольне відділення із вбудованим USB-портом.

Верхня консоль із лампами для читання карт

На верхній консолі розташовані лампи для читання карт та тримач для сонцезахисних окулярів.

Чудова оглядовість

Зовнішні бокові дзеркала встановлені на дверях так, щоб забезпечити водієві максимально широке поле огляду.